İzmir Karşıyaka Öğrenci Koçluğu

Her birimiz özgün varlıklarız, çocuklarımız da öyle. Her çocuğun farklı öğrenme yolları, farklı yetenekleri vardır. Bütün çocuklar faklı olup  öğretim sistemimiz gereği aynı tip eğitim aldıkları için sonuçlar istenilen nitelikte olmayabiliyor. Bu durumda da bunalan, başarısızlık korkusuyla kıvranan çocuklarımızı endişeli gözlerle ve çaresizlik içinde izliyoruz. Zaman zaman öfke patlamalarına şahit oluyoruz. Gelişimlerini engelleyen kötü alışkanlıklar edindiklerini görüyoruz. Bunların sonucunda da ne var ki nasıl davranacağımızı bilemiyoruz.

İzmir Öğrenci koçluğu, tüm bu sürecin sizin için sorunsuz, çocuğunuz için keyifli, doyumlu ve başarılı bir hale dönüşmesinde ihtiyacınız olan rehberliktir.

Öğrenmeyi öğrenmek, öğrenmeyi zevkli hale getirmek, bilgiyi beyne kazımak, beyni öğrenmeye hazırlamak. Hayat amaçlarınızı belirlemek pratik öğrenme metotlarını öğrenmek istemez misiniz?

→Sınav kaygısı ile baş edebilme.

→Sınav stresini çözümleyebilme

→Öğrenci, aile ve öğretmen ilişkisi

→Motivasyon ve Özgüven kazanma

→Başarının önündeki engellerin kaldırılması.

→Kendimizle iletişim kurabilme

→Beynimizi daha etkin kullanabilmeyi öğrenme

→Ders ve okul başarısını arttırmaya yönelik çalışmalar

Koçluk seansları, kişilerin çözüme ulaşmak adına kendi içlerinde mevcut olan kaynaklarını harekete geçirdikleri bir süreci içerir. Koçla yapılan görüşmeler, bireyin kendi kendine ilham verdiği ve sonucunda köklü çözümlere kavuştuğu önemli çalışma zamanlarıdır.

Öğrenciler, öğrenci koçluğu çalışması aracılığıyla belirledikleri hedefe, almak istediği sonuca kolay bir şekilde ulaşabilirler. Kendi çözümlerini içsel kaynaklarını kullanma yöntemiyle oluşturabilirler. Bu sayede bir durumla başa çıkarak, kendi çözümlerini bularak, mevcut özgüvenlerini geliştirirler.

İzmir Öğrenci Koçluğu programı, danışman (koç) ile danışan arasında gerçekleşir.

Koçluk teknik ve yöntemleri, çözüm odaklı yaklaşımlar içerir.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

Öğrenci Koçluğu eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir’deki Öğrenci Koçluğu eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Öğrenci Koçluğunu tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki  Öğrenci Koçluğu eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya Öğrenci Koçluğunu tıklayabilirsiniz.

Muğla’daki  Öğrenci Koçluğu eğitimlerimiz    0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla Öğrenci Koçluğunu tıklayabilirsiniz.

 Denizli deki Öğrenci Koçluğu eğitimlerimiz    0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli Öğrenci Koçluğunu tıklayabilirsiniz.
İzmir karşıyaka Öğrenci Koçluğu, Öğrenci Koçluğu, Karşıyaka, Karşıyaka Öğrenci Koçluğu Eğitimi, Öğrenci Koçluğu Eğitimi Karşıyaka, Karşıyaka Öğrenci Koçluğu Sertifikası, Öğrenci Koçluğu Eğitmeni Karşıyaka, ve Öğrenci Koçluğu Teknikleriyle ilgili tüm bilgileri buradan takip edebilirsiniz.Bu makale şu konularla ilgili olabilir :İzmir karşıyaka Öğrenci Koçluğu - Öğrenci Koçluğu - Karşıyaka - Karşıyaka Öğrenci Koçluğu Eğitimi - Öğrenci Koçluğu Eğitimi Karşıyaka - -

Yorumlar